Özgür Kablo A.Ş Kurumsal Web Sayfasıdır.

  • Tel +90 236 213 08 01
    Fax +90 236 213 05 96
  • E-Mail
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Slide background
Slide background
Slide background

Özgür Kablo

a1a2a3

Özgür Enstelasyon A.Ş otomotiv sektörüne hizmet veren, 125 mavi ve 10 beyaz yaka personel ile faaliyetlerini sürdüren şirketimizdir.
Özgür Kablo A.Ş beyaz eşya ve elektronik sektörlerine hizmet veren, 230 mavi ve 20 beyaz yaka personel ile faaliyetlerini sürdüren şirketimizdir.
.

Özgür Kablo Enstelasyon & Özgür Kablo .A.Ş

Kalite Politikamız

Faaliyet

Manisa Özgür Elektrik Elektronik Plastik San. Tic. ve A.Ş. olarak tüm faaliyetlerimizde çalışanlarımızın eğitimi ve katılımı ile Kalite Yönetim Sistemini uygulayarak süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve gelişmeyi garanti altına almak

Üretim Zamanlama

Zamanında üretim prensibiyle müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya yönelik hizmeti sunmak, Şirketimizin başarısı ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tedarikçilerimizin kalite sistemini geliştirmesine katkıda bulunmak,

Hizmet Anlayışı

Hizmette sınır tanımayan, yasal ve diğer tüm şartlara uygun, güler yüzlü, planlı ve standartları en üst seviyede kaliteli hizmet vermek, Sektörümüzde tanınmış bir firma olmak ve müşterilerimizdeki aynı sektör tedarikçileri arasında tercih edilen bir firma olabilmeyi, Taahhüt ederiz.
0
Ürün Yelpazesi
0
İhracaat
0
Portfolyo
0
Hedefimiz

Özgür Enstelation A.Ş is our company serving the automotive industry and continuing its activities with 125 blue and 10 white collar personnel.

Özgür Kablo A.Ş is our company serving the white goods and electronics sectors and continuing its activities with 230 blue and 20 white collar personnel.

Read More

SUBSCRIBE

Bültenimize abone olun!
Spam'a posta göndermiyoruz ve posta kimliğiniz gizlidir.
Please fill the required field.